Pages Menu

Categories Menu

Posted by on gru 21, 2018 in Moto |

Ile pali Dacia Duster – spalanie. Raport spalania dacia duster

Automobile DACIA S. A. to rumuński producent samochodów osobowych i dostawczych, który powstał w roku 1966 (wówczas pod nazwą Uzina de Autoturisme Pitești) w mieście Mioveni. Od samego początku koncern współpracuje z francuskim producentem samochodów Renault. Jednym z najpopularniejszych modeli samochodów produkowanych przez Dacie jest Dacia Duster, samochód sportowo-użytkowy klasy kompaktowej produkowany od roku 2010. Obecnie w produkcji jest druga generacja pojazdu.

Raport spalania dacia duster

Przed zakupem warto przejrzeć raport spalania Dacia Duster. Czym konkretnie jest taki raport? Znaleźć w nim można wiele szczegółowych informacji związanych ze spalaniem, co ma znaczenie, jeśli chcesz przed zakupem przeanalizować koszta utrzymania konkretnego modelu. Takie raporty sporządzane sa przez redakcje portali motoryzacyjnych i szukać ich można na ich stronach internetowych.

Ile pali dacia duster

Ile pali dacia ducter?. Oczywiście takie informacje także zawarte są w raporcie. W mieście jest to średnio 8. 6 (dla PB 9. 2, dla ON 6. 3 i dla gazu – 10. 4), zaś podczas jazdy po trasie 7. 4 (kolejno 7. 7, 5. 5 i 9. 1)