Pages Menu

Categories Menu

Posted by on gru 2, 2018 in Moto |

Raport spalania KIA sportage – spalanie. Ile pali kia sportage?

KIA Motors to koreańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które zajmuje się produkcja samochodów osobowych znanych i cieszących się sporym powodzeniem na całym świecie. W produkcji jest wiele modeli odpowiadającym konkretnym potrzebom danego użytkownika. Jednym z takich modeli jest Kia Sportage, sportowo-użytkowy samochód osobowy klasy kompaktowej.

Raport spalania kia sportage

Raport spalania Kia Sportage, w którym zawarte są różnego rodzaju szczegółowe informacje dotyczące spalania, które mogą mieć dla ciebie istotne znaczenie przed dokonaniem zakupu, znaleźć można na stronach internetowych popularnych portali, które podejmują tematykę związaną z motoryzacją. Takie raporty są bowiem sporządzane przez zatrudnionych tam redaktorów. Dane czerpane są głównie z informacji, jakie dostarczają użytkownicy konkretnego modelu, a także pozyskiwane są w drodze przeprowadzanych testów.

Ile pali kia sportage

Ile pali Kia Sportage? Średnie spalanie w mieście wynosi 11. 1. Jest to kolejno 10. 5 dla PB, 8. 6 dla ON oraz 14. 3 dla gazu. Średnie spalanie na trasie wynosi natomiast 8. 8 – kolejno 8. 2, 7. 1 oraz 11. 2.