Pages Menu

Categories Menu

Posted by on paź 2, 2018 in Moto |

Raport spalania mazda rx8. Mazda RX8 spalanie – Ile pali mazda rx8?

Mazda to znany na całym świecie japoński producent samochodów osobowych. Siedziba firmy znajduje się w mieście Hiroszima. Koncern założony został w roku 1920 i od 2002 przyświeca mu motto brzmiące… „zoom-zoom”, co oznaczać ma przyjemność czerpaną z jazdy. Od niedawna filozofia firmy uległa niewielkiej zmianie, a mianowicie stała się ona bardziej pro-ekologiczna, dlatego motto zmieniono na „zrównoważony zoom-zoom”. Jednym z dosyć popularnych i często wybieranych przez kierowców modeli jest Mazda RX8.

Ile pali mazda rx8

Ile pali Mazda RX8 i czy zakup jej będzie opłacalny dla naszej kieszeni? Średnie spalanie w mieście wynosi 15, 8, zaś na trasie 11. 8.

Raport spalania mazda rx8

Powyżej zawarte zostały tylko podstawowe informacje związane ze spalaniem. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego konkretnego modelu samochodu warto przejrzeć szczegółowy raport spalania Mazda RX8. Takie raporty znaleźć można między innymi na motoryzacyjnych portalach internetowych. Są one sporządzane na podstawie przeprowadzanych testów, a także informacji, jakich dostarczają użytkownicy.