Pages Menu

Categories Menu

Posted by on wrz 12, 2018 in Moto |

Ile pali ford focus? Ford Focus spalanie – raport spalania

Przed podjęciem decyzji o zakupie samochodu podjąć musimy wiele decyzji, od których zależeć będzie zarówno nasz komfort z jazdy, ale też kwestie takie, jak koszty użytkowania. Bardzo duże znaczenie ma na przykład to, ile dany samochód pali, zarówno podczas miejskiej jazdy, jak i wyjazdów w dłuższe trasy.

Ile pali ford focus

Ford Forcus jest jednym z popularniejszych modeli od amerykańskiego producenta Forda. Jest to samochód osobowy klasy kompaktowej, obecnie (od roku 2018) produkowany w czwartej generacji. Istnieje wiele wersji tego samochodu, co wpływa też na jego popularność. Ile pali Ford Focus? Średnie spalanie w mieście wynosi 8. 6, zaś na trasie 6. 8, natomiast spalanie przy wykorzystaniu konkretnego rodzaju paliwa wygląda następująco: 8. 9 i 7. 0 dla PB, 6. 8 i 5. 4 dla ON oraz 10. 0 8. 1 dla gazu.

Ford focus raport spalania

Ford Focus raport spalania zawierający wszelkie szczegóły znaleźć można na motoryzacyjnych stronach internetowych, zajmujących się przeprowadzaniem różnego rodzaju testów oraz zbieraniem i analizowaniem opinii użytkowników konkretnego modelu.