Pages Menu

Categories Menu

Posted by on lip 11, 2018 in Moto |

Kupno i sprzedaż samochodu. Gdzie kupię auto ? Auto giełda samochody używane miejscowości

Szukasz nowego samochodu ? Przeglądasz wszystkie oferty w internecie i nic ? Tracisz już siły na poszukiwanie samochodu ? Może przeżywasz rozczarowanie, kiedy w końcu widzisz samochód, który tak dobrze prezentował się na zdjęciach w sieci ? Może od razu najlepiej go zobaczyć ?

Auto giełda samochody używane miejscowości

Tak. Giełdy są chyba najlepszym sposobem na to. ,,Auto giełda samochody używane miejscowości’’ – takie hasło wpisujesz w przeglądarce….i jest ! Ile to lokalizacji ! Właśnie, często wydaje się nam, że w niewielu miejscach znajdziemy jeszcze regularne giełdy. Jednak okazuje się, że w każdym województwie jest przynajmniej po kilka. Jeśli mieszkasz na południu Polski to możesz zobaczyć giełdę w Wrocławiu, Jeleniej Górze, Krakowie ( tu jest ich aż 5 ), Opolu czy Dębicy. W centralnej części Polski znajdziesz giełdy w Kielcach, Koninie, Łodzi, Kutnie. Ponadto na Mazowszu czynne są giełdy w Warszawie – Żerań, Płocku, Radomiu, Siedlcach, Ciechanowie czy Słomczynie i Ostrołęce. Na północy Polski są jeszcze giełdy w Szczecinie, Koszalinie, Ełku, Słupsku, Gdańsku czy w Chojnicach.

Kupno i sprzedaż samochodu

Jeśli już upatrzysz sobie pojazd, na który się zdecydujesz, to warto pamiętać o tym, co musisz zrobić. Przede wszystkim sprawdzić dokumenty pojazdu, jego stan techniczny. Następnie konieczne jest podpisanie umowy z właścicielem. Musi być ona sporządzona oczywiście w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach. Kupno i sprzedaż samochodu jest formalnie, prawnie zatwierdzone w momencie podpisania umowy. Później musimy przerejestrować samochód.