Pages Menu

Categories Menu

Posted by on paź 11, 2018 in Moto |

Ile pali audi a6? Audi A6 spalanie. Raport spalania audi a6 c6

Audi to popularny na całym świecie niemiecki producent samochodów osobowych z siedzibą w Ingolstadt w Bawarii, należący do koncernu Volkswagen AG, który założony został w roku 1909.

Ile pali audi a6

Audi A6 to samochód osobowy klasy premium. Od roku 2018 produkowana jest piąta generacja tego pojazdu. Jest to model dosyć popularny wśród kierowców, dlatego warto dowiedzieć się, ile pali audi A6. Średnie spalanie w mieście wynosi dla tego modelu 12. 1, zaś średnie spalanie na trasie – 9. 4. Biorąc pod uwagę wykorzystywane paliwo spalanie wynosi kolejno 13. 4 i 9. 7 dla PB, 9. 5 i 7. 3 dla ON oraz 13. 5 i 11. 1 dla gazu.

Raport spalania audi a6 c6

Powyżej przedstawiono wyłącznie średnie spalanie konkretnego modelu, jeśli planujesz zakup warto zapoznać się ze szczegółowymi informacjami, jakie zawiera raport spalania Audi A6 C6, który sporządzony został przez jeden z popularnych portali zajmujących się tematyką motoryzacyjną, które znaleźć można w Internecie. Takie raporty sporządzane są na podstawie informacji, jaki spłynęły do redakcji od użytkowników konkretnego modelu, a także powstały w wyniku specjalistycznych testów. Znaleźć tam można wiele interesujących informacji.