Pages Menu

Categories Menu

Posted by on gru 11, 2018 in Moto |

Audi A4 spalanie. Audi a4 b6 raport spalania. Ile pali audi a4 b6?

AUDI to niemiecki producent znanych i lubianych na całym świecie samochodów osobowych. Swoją siedzibę ma w Ingolstadt w Bawarii. Firma założona została 16 lipca 1909 roku przez Augusta Horcha, niemieckiego inżyniera budowlanego. Obecnie jest częścią koncernu Volkswagen AG.

Audi a4 b6 raport spalania

Popularnym modelem Audi jest A4, przykładowo model b6. Zanim jednak podejmiesz decyzje o zakupie właśnie tego modelu przejrzyj dane, jakie zawiera audi a4 b6 raport spalania. Gdzie można odnaleźć takie informacje? Wszelkie raporty sporządzane są przed osoby zatrudnione w portalach zajmujących się szeroko pojętą tematyka motoryzacyjną. Informacje, jakie się w tych raportach znajdują powstają zarówno w wyniku testów przeprowadzanych przez redakcje, jak i na podstawie informacji, jakie dostarczają im kierowcy na co dzień poruszający się konkretnym modelem.

Ile pali audi a4 b6

Zanim jednak przejdziesz do szczegółowych informacji zawartych w raportach pewnie interesuje cię po prostu ile pali audi a4 b6. Średnio podczas jazdy po mieście jest to 10. 9 (PB – 11. 6, ON – 8. 4, gaz – 12. 6) zaś po trasie 8. 5 (kolejno 8. 7, 6. 6, 10. 0)