Pages Menu

Categories Menu

Posted by on lis 27, 2018 in Moto |

Raport spalania Hyundai i30 spalanie. Ile pali hyundai i30?

Hyundai Motor Company to południowokoreański koncern motoryzacyjny, wchodzący w skład Hyundai Motor Group. Koncern powstał w roku 1967, swoją siedzibę ma w Seulu. Hyundai produkuje samochody, które cieszą się popularnością wśród klientów na całym świecie. Jednym z popularnych modeli jest Hyundai i30

Raport spalania hyundai i30

Hyundai i30 to samochód osobowy klasy kompaktowej, który produkowany jest od roku 2007. Obecnie, a konkretnie od roku 2016 produkowane jest trzecia generacja tego pojazdu. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego modelu samochodu prawdopodobnie interesuje cię raport spalania hyundai i30. Takie informacje, które zdobyte zostały w wyniku przeprowadzonych testów oraz informacji zwrotnych od kierowców znaleźć można na stronach internetowych popularnych portali związanych z tematyka motoryzacyjną.

Ile pali hyundai i30

Szczegółowe informacje związane ze spalaniem znaleźć można w specjalnym raporcie, jeśli jednak interesuje cię wyłącznie ile pali hyundai i30 jest to średnio 8. 1 dla jazdy po mieście oraz 6. 7 na trasie (dla PB kolejno 8. 3 i 6. 6, dla ON 6. 3 i 5. 1, dla gazu 9. 8 i 8. 3).