Pages Menu

Categories Menu

Posted by on lis 12, 2018 in Moto |

Ile pali BMW X3 – spalanie. Bmw x3 raport spalania

BMW, a konkretnie – Bayerische Motoren Werke to niemiecki koncern motoryzacyjny, który nieprzerwanie od 1916 roku produkuje samochody osobowe, motocykle, skutery a także silniki. BMW swoją siedzibę ma w mieście Monachium, w kraju związkowym Bawaria.

Ile pali bmw x3

Popularnym modelem BMW jest BMW X3. Jest to sportowo-użytkowy samochód klasy średniej, produkowany od roku 2003. Od 2017 w produkcji jest trzecia generacja tego pojazdu. Zastanawiasz się nad zakupem tego modelu? Chcesz wiedzieć, ile pali BMW X3? Średnie spalanie w mieście wynosi dla tego modelu 13. 2, natomiast średnie spalanie na trasie – 9. 2. Dla PB wynosi to kolejno 14. 0 10. 1, dla ON 8. 8 i 7. 5 zaś dla gazu – 16. 8 i 10. 0.

Bmw x3 raport spalania

Średnie spalanie to tylko podstawowa informacja, jeśli interesują cię szczegółowe dane dotyczące spalania przeczytaj bmw x3 raport spalania sporządzony przez redakcje jednego z popularnych portali o tematyce motoryzacyjnej. Dostępne są one na ich stronach internetowych. Dane pochodzą z informacji przekazanych przez użytkowników oraz przeprowadzonych testów.