Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 22, 2018 in Moto |

Raport spalania Honda Civic spalanie. Ile pali honda civic 1.4 90km?

Raport spalania Honda Civic spalanie. Ile pali honda civic 1.4 90km?

Honda to popularne japońskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją samochodów, motocykli, skuterów, samolotów, silników a także różnego rodzaju maszyn przeznaczonych do celów budowlanych, rolniczych i innych.

Raport spalania honda civic

Honda Civic to popularny samochód osobowy klasy kompaktowej, produkowany nieprzerwanie od 1972 roku. Obecnie w produkcji jest dziesiąta generacja pojazdu. Honda Civic to model często wybierany przez kierowców. Jeśli zastanawiasz się nad jej zakupem, warto wcześniej zapoznać się z informacjami, jakie zawiera raport spalania Honda Civic. Gdzie go szukać? Takie raporty są zwykle sporządzane przez redakcje popularnych portali związanych z tematyką motoryzacyjną, dlatego odnaleźć je można na ich stronach internetowych. Dane w nich zawarte powstały w wyniku przeprowadzanych testów oraz analizy informacji, jakie redakcji przekazali użytkownicy tego modelu.

Ile pali honda civic 1.4 90km

Ile pali Honda Civic 1. 4 90km?. Szczegółowe dane, jak zostało wspomniane powyżej, znaleźć można w raporcie spalania. Średnie spalanie dla tego modelu wynosi 8. 1 w mieście i 6. 6 na trasie (8. 2 i 6. 5 dla PB, 7. 0 i 5. 5 dla ON oraz 9. 2 i 7. 8 dla gazu).