Pages Menu

Categories Menu

Posted by on paź 22, 2018 in Moto |

Raport spalania Honda Civic spalanie. Ile pali honda civic 1.4 90km?

Honda to popularne japońskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją samochodów, motocykli, skuterów, samolotów, silników a także różnego rodzaju maszyn przeznaczonych do celów budowlanych, rolniczych i innych.

Raport spalania honda civic

Honda Civic to popularny samochód osobowy klasy kompaktowej, produkowany nieprzerwanie od 1972 roku. Obecnie w produkcji jest dziesiąta generacja pojazdu. Honda Civic to model często wybierany przez kierowców. Jeśli zastanawiasz się nad jej zakupem, warto wcześniej zapoznać się z informacjami, jakie zawiera raport spalania Honda Civic. Gdzie go szukać? Takie raporty są zwykle sporządzane przez redakcje popularnych portali związanych z tematyką motoryzacyjną, dlatego odnaleźć je można na ich stronach internetowych. Dane w nich zawarte powstały w wyniku przeprowadzanych testów oraz analizy informacji, jakie redakcji przekazali użytkownicy tego modelu.

Ile pali honda civic 1.4 90km

Ile pali Honda Civic 1. 4 90km?. Szczegółowe dane, jak zostało wspomniane powyżej, znaleźć można w raporcie spalania. Średnie spalanie dla tego modelu wynosi 8. 1 w mieście i 6. 6 na trasie (8. 2 i 6. 5 dla PB, 7. 0 i 5. 5 dla ON oraz 9. 2 i 7. 8 dla gazu).