Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sie 16, 2020 in Takie ta... |

Szybki i skuteczny sposób na pozbycie się gruzu

Prosty i skuteczny sposób na pozbycie się odpadów wielkogabarytowych? Tylko z profesjonalną firmą!

Od wielu lat nasza firma działa skutecznie na terenie stolicy oraz najbliższych okolic. Przez ten czas zdobyliśmy wiele doświadczenia, a także, co ważniejsze, uznanie zadowolonych klientów. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, bo wiemy, że nie ma dwóch takich samych przypadków, czy sytuacji.

Służymy rzetelną poradą i różnorodną ofertą. W każdej chwili czekamy na Państwa stacjonarnie, a także pod numer telefonów.

Usatysfakcjonowany klient, który poleca nasze usługi to nasz najważniejszy cel. Dlatego każdego dnia się dla Państwa rozwijamy, udoskonalając przygotowaną ofertę. Jesteśmy również otwarci na wszelkie pomysły oraz sugestie naszych klientów!

Chociaż na co dzień mamy do czynienia z odpadami wielkogabarytowymi, na bieżąco interesuje nas sytuacja ekologiczna kraju i planety. Na równi zatem stawiamy dobro klienta oraz troskę o Matkę Naturę. Wszelkie prowadzone przez nas działania są zatem zgodne z polskimi oraz unijnymi przepisami. Nasza firma posiada wszystkie niezbędne zezwolenia, zaświadczenia oraz certyfikaty. Działamy całkowicie legalnie, zgodnie z wymogami ustawodawcy.

Zakres prowadzonych usług, czyli dla kogo działamy?

Jesteśmy rozwijającą się firmą, która stale podnosi sobie poprzeczkę. Czerpiemy nie tylko z naszego doświadczenia, ale także wsłuchujemy się w Państwa prośby. Wierzymy, że przygotowana przez nas oferta handlowa sprosta wszystkim wymaganiom naszych klientów!

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy skorzystać z naszej oferty, odpowiadamy: Jak najbardziej!!! To właśnie tutaj, odnaleźć można bowiem najtańsze kontenery na gruz w Warszawie!!!

Niestandardowy pojemnik na odpady sprawdzi się wtedy, gdy: planujemy duży remont w mieszkaniu, pozbywamy się starych i zniszczonych posadzek lub mamy nagromadzone pozostałości po murowaniu na działce budowlanej. W każdym z powyższych przypadków pojawia się problem-jak pozbyć się niepotrzebnych odpadów w sposób legalny i z troską o dobrą kondycję naszej ukochanej planety?!

Wystarczy, że zgłoszą Państwo swoje zapotrzebowanie na najtańsze kontenery na gruz w Warszawie osobiście-w naszym biurze, drogą telefoniczną lub mailową. Tuż po wpłynięciu zgłoszenia, nasza firma ustala najdogodniejszy termin na dostarczenie specjalistycznego pojemnika. Działamy w ekspresowym tempie, także nawet po 2-3 godzinach można się nas spodziewać! Nasze usługi prowadzimy nie tylko w Warszawie, ale i w okolicy. Warto zatem zawsze dopytać, czy nasi profesjonalni kierowcy, dostarczają kontenery na Państwa posesję.

Jak dostosować ofertę do potrzeb klienta? Czyli szybki przegląd prowadzonych przez nas usług!

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży odpadów wielkogabarytowych, pozwala nam na udzielanie szybkich i rzeczowych porad. Już po wstępnej rozmowie z klientem, potrafimy ocenić, jaka wielkość kontenera będzie najdogodniejsza dla prowadzonych u Państwa prac. Wykwalifikowana kadra pracownicza dobierze odpowiednio metraż i przeprowadzi z Państwem wstępny rekonesans. Chętnie także udzieli porady na każde, nurtujące Państwa pytanie.

Różnorodność naszej oferty obejmuje kontenery od 1,7 m³, aż do nawet 40 m³!!! Wszystko zależy od życzenia klienta, które staramy się jak najlepiej spełnić! Jeśli nie są Państwo pewni, który z nich sprawdzi się u Was, nieco ułatwiamy zadanie!

Najmniejsze sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wykonywane są niewielkie prace porządkowe, albo tak zwane kosmetyczne remonty. Te większe natomiast pomieszczą cały gruz, który pozostaje na przykład podczas bardzo dużych prac budowlanych, albo przy rozbiórkach.

Jakość prowadzonych przez nas usług

Mieszkańcy Warszawy oraz okolic znają nas nie od dziś. Nasi klienci, z czego jesteśmy niesłychanie dumni, nie tylko do nas wracają, ale i stale polecają innym.

Zależy nam na jakości i dobrej opinii, dlatego swoją pracę wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie. Dbamy także o stan portfela naszych klientów. Nasza firma może poszczycić się atrakcyjną cenowo ofertą. Tylko u nas znajdą Państwo najtańsze kontenery na gruz w Warszawie, a nawet okolicy!

Obsługujemy klientów zarówno indywidualnych, jak i firmowych. Nie straszne są nam również duże zamówienia! Chętnie podejmiemy się także realizacji długoterminowej.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy już dziś!