Pages Menu

Categories Menu

Posted by on maj 31, 2021 in Moto |

Auto komis Gliwice

Posiadasz samochód na sprzedaż? Jesteś ze Śląska? Próbowałeś już wszystkiego i nie ma chętnych? Odwiedź auto komis Gliwice. Firma ta funkcjonuje na Śląsku od 1998 roku i z roku na rok cieszy się większą renomą. Skupuje auta wszystkich marek, co skutkuje ogromnym zainteresowaniem ze strony potencjalnych klientów. Skup aut Gliwice pomoże Ci w pozbyciu się, już niechcianego, pojazdu. Bez zbędnych formalności możesz od razu sprzedać samochód, a pieniądze otrzymasz do ręki lub na wskazane przez Ciebie konto.

Jak to działa?

Oczywiście, możesz próbować sam sprzedać swój samochód.
Możesz wystawiać ogłoszenia na różnych stronach internetowych i płacić za każde ogłoszenie.
Możesz pojechać na giełdę i sprzedać samochód.
Możesz również powiedzieć znajomym, że chcesz sprzedać samochód i czekać aż się w końcu odezwie ktoś zainteresowany.

To wszystko możesz, ale po co czekać aż tak długo? Te wszystkie wymienione czynności potrzebują czasu, zaangażowania, poniesienia dodatkowych kosztów, a i tak nie wiesz czy w ten sposób uda Ci się sprzedać pojazd. Nie musisz się tym martwić, jeśli zdecydujesz się na komis samochodowy Gliwice.

Jak to działa? Samochód musi być wcześniej oceniony przez przedstawiciela komisu. To on sprawdzi jego stan techniczny. Dalej wystarczy tylko, że przeniesiesz własność na komis, przekażesz kluczyki przedstawicielowi i dostaniesz gotówkę. Jak widzisz jest to dużo prostsze rozwiązanie niż szukanie klienta na własną rękę. Co więcej, auto komis Gliwice nie pobiera od Ciebie żadnych opłat, prowizji czy innych dodatkowych kosztów. Skup zarabia na wystawieniu auta do sprzedaży za większe pieniądze. Wszystkie formalności bierze na siebie, a Ty nie zaprzątasz sobie tym głowy. Po podpisaniu umowy od razu otrzymujesz gotówkę. Tak więc, nie musisz czekać aż komis sprzeda Twój samochód, ale od razu otrzymujesz godziwą zapłatę za swój pojazd.

Autokomis Śląsk skupuje samochody wszystkich marek, zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm.

Dlaczego warto wybrać skup aut z Gliwic?

Skup samochodów w Gliwicach działa na rynku już od ponad 20 lat. Cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, którzy wybrali tę drogę sprzedaży swojego samochodu. Z roku na rok do komisu przybywa coraz więcej klientów zainteresowanych sprzedażą pojazdu właśnie tam jak i kupieniem pojazdu od tegoż komisu.

Co więcej, wycena następuje dość sprawnie, a załatwienie wszystkich niezbędnych formalności przy sprzedaży samochodu to kwestia kilku godzin. Tak więc, w ciągu jednego dnia Twój samochód zostanie sprawdzony pod względem technicznym, podpiszesz umowę i otrzymasz gotówkę do ręki lub na konto.

Jak trafić do autokomisu z Gliwic?

Komis jest zlokalizowany na granicy miast Zabrze i Gliwice. Dobry dojazd do niego mają mieszkańcy Katowic i Rudy Śląskiej. Komis zlokalizowany jest w pobliżu węzła Sośnica, który łączy autostradę A4 i Autostradę Bursztynową, jak również Drogową Trasę Średnicową i drogę krajową nr 88.

Z tego względu, że skup aut Gliwice jest położony w pobliżu ważnego węzła komunikacyjnego z roku na rok odwiedza ich coraz więcej klientów.

Pewnyautomobil.pl to bezpieczny i szybki skup samochodów wszystkich marek.