Pages Menu

Categories Menu

Posted by on maj 19, 2021 in Takie ta... |

Czy karta podarunkowa to dobry pomysł na świąteczny prezent?

Zbliżają się święta a Ty nie wiesz co mógłbyś podarować bliskiej Ci osobie? Wiedz, że od kilku lat niesłabnącym powodzeniem cieszą się różnego rodzaju karty podarunkowe. Są one świetnym pomysłem na to jak sprawić, aby obdarowana nią osoba była naprawdę zadowolona ze swojego prezentu. Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź jakie rodzaje kart podarunkowych są najpopularniejsze i dla kogo będą odpowiednie!

Biżuteria – ponadczasowy prezent

Gdy szukasz podarunku dla mamy, babci, siostry lub dziewczyny doskonałym rozwiązaniem będzie karta podarunkowa, która umożliwi zrobienie zakupów w sklepie z biżuterią. Dzięki temu nie musisz martwić się czy trafisz w gust obdarowywanej, ponieważ osoba, która będzie posiadała taką kartę sama z powodzeniem wybierze coś z asortymentu sklepu. Biżuteria to ponadczasowy prezent, ale pamiętaj jednak, że karta musi być kupiona za odpowiednią kwotę.. Jeżeli będzie zbyt tania, wówczas obdarowana nią nie będzie miała zbyt dużego wyboru. Zazwyczaj jeśli chodzi o tego rodzaju prezent i sklepy z biżuterią, dobrym pomysłem jest kupno karty opiewającej na kwotę w przedziale 300 – 700 zł.

Karty podarunkowa na zakupy w księgarni

Zakupy w dużej księgarni sieciowej, gdzie znajdują się również artykuły plastyczne, płyty z muzyką, poradniki różnego rodzaju, książki kucharskie a także materiały piśmiennicze oraz drobne dekoracje do domu z pewnością sprawią każdemu przyjemność. Takie prezenty na święta są zawsze mile widziane! Kartę podarunkową do księgarni możesz dać każdemu – zarówno mężczyźni jak i kobiecie, osobie dalszej, jak i bliższej. Jest to na tyle uniwersalne rozwiązanie, że każdy z niego skorzysta. Karta na zakupy w księgarni sprawdzi się również w przypadku nauczycieli. Jeżeli w szkole Twojego dziecka panuje tradycja, że nauczycielom wręcza się około świąteczne podarunki, to taka karta na zakupy do sieciowej księgarni jest zarówno bezpiecznym, jak i praktycznym prezentem.

Sklepy drogeryjne z kosmetykami

Wbrew pozorom z karty podarunkowej do sklepu drogeryjnego lub kosmetycznego skorzystają nie tylko kobiety. W asortymencie takich drogerii znajdują się również kosmetyki męskie. Podobnie jak karta podarunkowa do księgarni jest to idealny pomysł na uniwersalny prezent – kosmetyki wymagają dobrej znajomości obdarowanej osoby, dlatego nieraz ciężko nam jest coś wybrać odpowiedniego. Każdy ma swoje wymagania i swój gust, więc nawet przy wyborze perfum trzeba być bardzo ostrożnym, a karty podarunkowe rozwiązują ten problem.

Karty na zabiegi kosmetyczne do salonu SPA oraz na różne wydarzenia

Wiele osób ceni dzisiaj nie tyle przedmioty, co różnego rodzaju wydarzenia lub prezenty niematerialne. Karta dzięki, której można skorzystać z zabiegów kosmetycznych lub salonów SPA to naprawdę strzał w dziesiątkę! Jest to prezent dosyć ekskluzywny i daje nam dużą dowolność – możemy wykupić kartę na konkretne zabiegi lub kupić kartę podarunkową za odpowiednią sumę i zostawić wybór obdarowanemu, co do rodzaju zabiegów SPA lub salonu kosmetycznego. Karty podarunkowe na ściankę wspinaczkową, na lot balonem czy śmigłowcem? Czemu nie! Wiedz jednak, że nie każdy szuka mocnych wrażeń, dlatego tutaj przyda się chociaż pobieżna znajomość zainteresowań drugiej osoby. Taka karta podarunkowa na różnego rodzaju wydarzenia stanowią wspaniałą alternatywę dla prezentów materialnych i cieszy nieraz bardziej niż najdroższe i wyszukane prezenty, które niestety nie zawsze trafiają w gust i bywają kłopotliwe. Często są też po świętach po prostu zwracane do sklepu lub szybko trafiają na portal z lokalnymi ogłoszeniami. Prezenty na święta to zawsze trudny wybór – pamiętaj, że możesz zawsze postawić na prezentowego pewniaka, jakim jest właśnie karta podarunkowa!

Szeroką ofertę kart podarunkowych można znaleźć na giftmall.pl