Pages Menu

Categories Menu

Posted by on paź 30, 2018 in Moto |

Toyota auris raport spalania. Toyota Auris spalanie – Ile pali toyota auris?

Toyota Motor Corporation czy też po prostu Toyota to japoński koncern motoryzacyjny z siedzibą w mieście Toyota, założony 28 sierpnia 1937 roku. Różne samochody marki Toyota cieszą się sporą popularnością wśród klientów na całym świecie.

Toyota auris raport spalania

Toyota Auris to samochód osobowy klasy kompaktowej, który produkowany był przez Toyotę w latach 2006-2019. Jeśli planujesz zakup tego modelu, zapoznaj się jakie informacje zawiera toyota auris raport spalania. Ma to duże znaczenie dla kosztów, jakie będziemy musieli ponieść w trakcie użytkowania samochodu i warto zapoznać się z tymi informacjami przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Takie raporty sporządzają redakcje popularnych portali motoryzacyjnych na podstawie przeprowadzanych testów oraz informacji, jakie dostarczają im inni użytkownicy.

Ile pali toyota auris

Szczegółowe informacje związane ze spalanie znaleźć można w raporcie, jeśli zaś interesuje cię tylko ile pali toyota auris, średnie spalanie wynosi 7. 8 w mieście ora 6. 6 na trasie (kolejno 8. 0 i 6. 7 dla PB, 6. 4 i 5. 4 dla ON oraz 9. 0 i 7. 8 dla gazu).